Informacje podstawowe

Obszar działania

AVRIO MEDIA jest firmą, której specjalnością jest dystrybucja gazu, jak również sprzedaż gazu ziemnego odbiorcom indywidualnym jak i instytucjonalnym.

Nasz obszar działalności obejmuje zachodnią część Polski – posiadamy koncesję na obrót paliwami gazowymi na terenie woj. lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Jako profesjonalny dystrybutor gazu, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług oraz fachowe podejście do każdego Klienta i dopasowanie oferty do jego potrzeb. Oferowany przez nas gaz ziemny jest wysokoenergetyczny i wykorzystywany być może do wielu celów.

System dystrybucyjny AVRIO MEDIA obejmuje 4 gminy w województwie Wielkopolskim: 

•    Słupca
Sieć gazowa w Słupcy obejmuje północno - wschodnią część miasta oraz miejscowości na terenie gminy m.in.: Wierzbno, Kowalewo Opactwo, Poniatówek, Piotrowice oraz miejscowości na terenie gminy Strzałkowo: Staw i Wólkę. Łączna długość sieci gazowej na tym obszarze to już ponad 36 km.


Pokaż Avrio Media na większej mapie

•    Wronki
Sieć gazowa w m. Wronki obejmuje zachodnią część miasta oraz miejscowości na terenie gminy, m.in.: Biezdrowo, Biezdrowo Osady, Pierwoszewo, Popowo, Stare Miasto, Nową Wieś i Ćmachowo. Łączna długość sieci gazowej na tym obszarze to  ponad 16 km.


Pokaż Avrio Media na większej mapie


•    Golina
Sieć gazowa w gminie Golina i samej miejscowości Golina obejmuje łącznie ponad 30 km sieci gazowej przesyłowej jak i rozdzielczej. Sieć gazowa biegnie od stacji gazowej w miejscowości Kraśnica przez Węglew, Węglew Kolonię Kawnice, Golinę Kolonia, Golinę i dalej przez Spławie aż do Barbarki. Łączna długość sieci gazowej na tym obszarze to  ponad 31km.


 

Pokaż Avrio Media na większej mapie


•    Ostrowite m. Mieczownica 
Łączna długość sieci gazowej na tym obszarze to  ponad 2 km.

 

 

Obecnie AVRIO MEDIA pełni rolę Operatora Systemu Dystrybucyjnego na sieci gazowej średniego ciśnienia o długości ponad 90 km.

W 2015 roku AVRIO MEDIA zakończyła budowę sieci gazowej na terenie gminy Golina. Inwestycja była współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.